ტენდერი II ავტობაზის გაზგასამართი სადგურის წარმადობის გაზრდის შესახებ.
შპს „თბილისის სატრანსპორტო კომპანიის" მიერ „GrCF2 W2 თბილისის ავტობუსების პროექტის გაგრძელება (ECEPP-ზე პროექტის საიდენტიფიკაციო No 51207)“ - პროექტის ფარგლებში, რომელიც ხორციელდება ევროპის რეკონსტრუქციისა და განვითარების ბანკის (EBRD) ხელშეწყობით, გამოცხადებული იქნა განმეორებითი ტენდერი II ავტობაზის გაზგასამართი სადგურის წარმადობის გაზრდის შესახებ.
მიმდინარე შესყიდვა ხორციელდება ევროპის რეკონსტრუქციისა და განვითარების ბანკის (EBRD) კლიენტების ელექტრონული შესყიდვების პორტალის (ECEPP) მეშვეობით.
პოტენციური მონაწილეები შეძლებენ შესყიდვის პროცედურაზე წვდომას ქვემოთ მოცემულ ბმულზე გადასვლით.
იხილეთ ბმული:   https://ecepp.ebrd.com/delta/viewNotice.html?displayNoticeId=26903561
დარეგისტრირებულ მონაწილეებს შესაძლებლობა აქვთ შევიდნენ სისტემაში და იხილონ სატენდერო დოკუმენტაცია. ხოლო, დაურეგისტრირებელი მონაწილეები სატენდერო დოკუმენტაციასთან წვდომას შეძლებენ მოკლე რეგისტრაციის დასრულების შემდეგ.
შპს „თბილისის სატრანსპორტო კომპანია“ პოტენციური მონაწილეებისთვის გეგმავს წინასატენდერო შეხვედრის ორგანიზებას, რათა დაეხმაროს მათ სატენდერო წინადადებების მომზადებაში.
დეტალური ინფორმაცია შეხვედრის თარიღის და ადგილის შესახებ გამოქვყნებულია ევროპის რეკონსტრუქციისა და განვითარების ბანკის (EBRD) კლიენტების ელექტრონული შესყიდვების პორტალზე (ECEPP).

Tender for the Extension of CNG Filling Capacities in Bus Depot No 2
"Tbilisi Transport Company" LLC has launched a retender for the Extension of CNG Filling Capacities in Bus Depot No 2, under GrCF2 W2 Tbilisi Bus Extension project (ECEPP Project ID 51207), founded by the European Bank for Reconstruction and Development (EBRD).
Procurement procedures will be carried out through the European Bank for Reconstruction and Development’s EBRD Client Electronic Procurement Portal (ECEPP).
Potential participants will be able to access the procurement process by clicking on the following link:
https://ecepp.ebrd.com/delta/viewNotice.html?displayNoticeId=26903561
Registered participants will have immediate access to the documentation, and unregistered participants can access documentation upon completing a short registration.
"Tbilisi Transport Company" LLC plans to organize a pre-tender meeting and a site visit for potential participants to help them prepare their tender proposals.
Detailed information regarding the meeting date is announced through the European Bank for Reconstruction and Development - EBRD Client Electronic Procurement Portal (ECEPP).